E-Ticaret Siteleri için Yılbaşı Promosyon Fikirleri

Kendinizi müşterilerinizin tam da istediği pazarlama yöntemlerini yaratmış olarak düşünün.. Üyelerinizin sizden gelecek e-postaları dört gözle beklediklerini hayal edin. Eğer bu sadece bir hayal gibi görünüyorsa – şu an işinizi yanlış yapıyorsunuz.

Yılbaşı sizler için yılda bir kez elinize geçen ve çok büyük bir potansiyel müşteri kitlesine ulaşabileceğiniz bir fırsattır. Sadece satışları artırmaya odaklanmak yerine, nokta atışı yaparak yeni ziyaretçilerinizi sadık üyelere dönüştürmeyi amaçlamalısınız. Müşterilere yakınlık göstermek bir kerelik yılbaşı müşterisi ile ömür boyu devamlı müşteri arasındaki farkı yaratabilir.

Okumaya devam et E-Ticaret Siteleri için Yılbaşı Promosyon Fikirleri

E-Ticaret Siteniz Yılbaşı Satışlarına Nasıl Hazırlanır?

Yılbaşı kampanyaları için hazırlıklar Aralık ayının gelişi ile birlikte başladı. E ticarette yılbaşı kampanyaları hazırlayarak tüketimin ve harcamanın tavan yaptığı bu özel günden yararlanabilir ve satışları arttırabilirsiniz. Hummalı bir çalışma yapan e ticaret siteleri, yılbaşında artan alışveriş ve tüketim eğilimine karşı stratejiler geliştirmek isterler. Bu özel günü çok iyi değerlendirmek için e ticaret sitesi sahipleri, yılbaşına özel pazarlama stratejilerini doğru bir biçimde uygulamalıdır. Okumaya devam et E-Ticaret Siteniz Yılbaşı Satışlarına Nasıl Hazırlanır?