Müşterilerin Sizi Tercih Etmesi için İpuçları

Tüketicilere oturdukları yerden bir tıkla istedikleri ürüne sahip olmalarını sağlayan ve elektronik ortamda gerçekleşen alternatif alışveriş platformu olan e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firma sayısı her geçen gün artıyor. Bu artış doğru orantılı olarak rekabeti arttırıyor. Peki tüketici neden başka bir siteyi değil de sizin sitenizi tercih etsin?

Müşterilerin sizi tercih etmesi için ipuçları sıraladık.

Okumaya devam et Müşterilerin Sizi Tercih Etmesi için İpuçları

Güçlü Bir Marka Oluşturmak İçin 8 İpucu

Bugün, kişisel markanızı oluşturmak şirketinizin markasını oluşturmanız kadar önemlidir. Aslında daha da önemli olabilir. Tüketiciler, kurucuların arkasındaki hikayeyi, başarısızlıkları, mücadeleleri ve başarıyı duymak istiyorlar. Bu, kendinizi orada sergilemek ve işinize ek olarak kendinizi pazarlamak demektir. Kendinizi ne kadar pazarlayabildiğiniz ile ilgilidir elde ettiğiniz başarı. Çünkü sadece işe değil isminize de değer katmanız gerekir. Markanızı oluşturmalı ve ardından güçlendirmek için adımlar atmalısınız. Peki güçlü bir marka oluşturmak için neler yapılmalı?

Okumaya devam et Güçlü Bir Marka Oluşturmak İçin 8 İpucu

Kobisi ile Başlangıç: Hakkımızda Sayfası Nasıl Oluşturulur?

Müşterilerinizi yaptığınız iş hakkında şüphede bırakmayın! Hakkımızda sayfanızın şirketinizin hikayesine ışık tutmasını sağlayın. Bu paylaşımda neden bu sayfanın oldukça büyük bir öneme sahip olduğunu, bu sayfayı nasıl düzenleyebileceğinizi öğrenecek ve hatta kendi içeriğinizi kendiniz yazmak için bir örnek de edineceksiniz.

Okumaya devam et Kobisi ile Başlangıç: Hakkımızda Sayfası Nasıl Oluşturulur?