E-Ticaret Sitenizde Hangi Soru Başlıklarına Yer Vermelisiniz?

 

Sitenizi oluştururken ne kadar çok soru sayfası ve cevabı eklerseniz size gelen soruları da o kadar azaltmış olursunuz. Eğer bu işlemi yapmazsanız sayfanızda yoğunluk oluşacak müşteri hizmetleriniz, telefonlarınız, mailleriniz gibi farklı iletişim kaynaklarını kullanarak size ulaşan müşterilerin soruları bitmeyecektir. Bu kadar yoğunluğa hızlı bir biçimde dönüş sağlamazsanız sorularına kısa sürede cevap bulamayan kullanıcılar sayfanızı terk edeceklerdir. Bu durum da size karşı olan güveni azaltıp, size müşteri kaybettirecektir.

Müşterilerinize daha fazla yardımcı olmak ve onların size olan güvenini arttırmak için e-ticaret sitenizde hangi soru başlıklarına yer vermelisiniz? sizler için açıkladık.

Okumaya devam et E-Ticaret Sitenizde Hangi Soru Başlıklarına Yer Vermelisiniz?

Sıkça Sorulan Sorular (SSS) Sayfası Nasıl Hazırlanır?

E-ticaret sitenizi profesyonel eller yardımıyla oluşturdunuz. Eksiksiz bir site olması için sadece son birkaç adımınız kaldı. Bunlardan biri de sıkça sorulan sorular (SSS) sayfası. Bu sayfanın her sitede var olması gerektiği gibi e-ticaret sitenizde de yer alması gerekiyor. Site ziyaretçileri sizinle iletişime geçmeden önce merak ettiklerine SSS sayfasından kolaylıkla ulaşabilmeliler. Sıkça sorulan sorular sayfasında ürünleriniz, ödeme biçiminiz ve hizmetleriniz gibi birçok soruyu yanıtlamanız gerekmektedir. Sorular kalıcı ve yineleme ihtiyacı az olan cevaplardan oluştuğu için iş yükünüzde otomatik olarak azalma görülür. Ziyaretçileriniz de sizinle iletişime gerek duymadan merak ettikleri soruların cevaplarına ulaşabilir.

Okumaya devam et Sıkça Sorulan Sorular (SSS) Sayfası Nasıl Hazırlanır?