E-Ticaret Sahipleri Yeni Normalleşme Düzenine Nasıl Uyum Sağlanmalı?

Koronavirüs (corona virüs) tedbirleri kapsamında yeni normalleşme adımları atılmaya başlandı. AVM’ler ve mağazalar yeniden açılmaya başlarken, firma sahiplerinin de uyması gereken bazı kurallar bulunuyor. Normalleşmeye başlıyoruz; ancak eski normal düzene geri dönmüyoruz 🙂

Herkesin bildiği üzere koronavirüs süreci en çok fiziki mağaza sahiplerini etkiledi. Dolayısıyla yeni normalleşme adımları da en çok yine bu kitleyi etkilemeye devam ediyor. E-ticaret sahipleri de bu yeni düzeni fırsat haline getirebilir. Tabii ki öncelikle bir e-ticaret sitesine sahip olmalısınız!

Okumaya devam et E-Ticaret Sahipleri Yeni Normalleşme Düzenine Nasıl Uyum Sağlanmalı?

Korona Virüsün E-Ticarete Etkisi

Korona virüsün dünya çapında yarattığı etki e-ticarette Korona virüs etkilerini doğurdu. Yeni tip COVID-19, hemen tüm ülkelerde izole ve sosyal uzaklaştırma önlemleri alınmasını gerektirdi. Bazı ülkelerde ise bireylerin evden çalışması, okulların tatil edilmesi ve vatandaşları karantina altına alma tedbirleri getirildi. 2020 yılında Korona virüs insanların kalabalık yerlerden kaçmasına ve alışveriş alışkanlıklarını değiştirmesine neden oldu.

Okumaya devam et Korona Virüsün E-Ticarete Etkisi