Müşterilerinizin Endişelerini Gidermek İçin İpuçları

Ticaretle uğraşıyorsanız bir numaralı endişeniz müşterilerinizin mutlu olmasıdır. Bu genelde para kazanmaktan da önemlidir. Çünkü kazancınızın sürekli olmasını garantileyen unsur müşterilerinizin sizden memnun kalmasıdır. Kurduğunuz işin kalıcı olmasını ve stabil bir büyüme içinde olmasını istiyorsanız müşterilerinizi ön planda tutmalı, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamalı ve olası endişelerini tespit edip bunları gidermek için aktif olarak çalışmalısınız. Pazardaki kalıcılığınız ve ününüz, kazandığınız para tamamen müşterilerinizin mutluluğuna bağlıdır. Bu nedenle müşteri memnuniyetini sağlamak için bazı ekstra adımlar atmanız gerekmektedir.

Okumaya devam et Müşterilerinizin Endişelerini Gidermek İçin İpuçları

E-Ticaret Siteleri Yılbaşı Alışveriş Sezonu için Sitelerini Nasıl Tasarlıyorlar?

Yılın yine o zamanı geldi. E-ticaret siteleri, satış, indirimler ve bolca özel teklifleri sunarken, daha iyi bir pazarlama yapmak amacıyla ilginç web tasarımları oluşturmaktadırlar. Yılbaşı alışveriş sezonu, çevrimiçi satıcıların kutlama tasarım temaları ile sitelerini en çok doldukları dönemdir.  Ziyaretçilerin müşteriye dönüşümlerini, satışlarını ve nihai olarak kazançlarını arttırmak için çoğu zaman denenmiş, test edilmiş ve gerçek satış taktikleri kullanırlar; aciliyet duygusu yaratma ve tükenmek üzere algısı gibi. Gelin birlikte e-ticaret dünyasının en önemli sitelerinden bazılarının 2017 yılbaşı için nasıl bir tasarım hazırladıklarına bir göz atalım.

Okumaya devam et E-Ticaret Siteleri Yılbaşı Alışveriş Sezonu için Sitelerini Nasıl Tasarlıyorlar?

İnternet Sitesi Tasarım Trendleri

İnternet sitesi tasarım trendlerinde görsellik ve hikaye anlatımı ön plana çıkmakta. İnternet sitesi tasarım trendleri bazı değişiklikleri gündeme getirdi. E-ticaret konusunda web sitesi tasarımları gelişen bu yeni trendlere göre dizayn edildiğinde çok daha verimli ve etkili bir süreç başlatılmış olacak. E-ticaret sitesi sahipleri değişen yeni trendlere hızlı bir şekilde ayak uydurarak rakiplerinden sıyrılabilir ve fark yaratabilirler. Görselliğe çok önem veren kullanıcılar için web design konusunda görsellik daha da ön plana çıktı. Bu yüzden e-ticaret sitesi sahipleri bu konuda adapte olmalı.

Okumaya devam et İnternet Sitesi Tasarım Trendleri