E-Ticaret Temaları Nasıl Seçilmeli? | E-Ticaret Teması Ücretsiz Alınabilir mi?

E-ticaret temaları, online alışveriş sitelerinin reklamıdır. Çünkü siteyi ziyaret eden kullanıcılar ilk olarak temanızla karşılaşıyor. Dolayısıyla da temanızı beğenen ve tema sayesinde kolay alışveriş yapabilen müşteriler, markanız hakkında olumlu yorumlarda bulunur. Bundan dolayı, sitenizin görünümüne oldukça önem vermelisiniz. 

Okumaya devam et E-Ticaret Temaları Nasıl Seçilmeli? | E-Ticaret Teması Ücretsiz Alınabilir mi?

Bir E-Ticaret Sitesinde Neler Olmalı? |Tasarım İlkeleri

E-ticaret sitesi kurarken belirli kriterler etrafında sitenizi şekillendirmelisiniz. Kısacası, yola çıkarken sitenizin tasarımına karar vermek yerine, yola çıkmadan önce sitenizi planlamalısınız. Ancak bu sayede müşterilerinize kaliteli bir hizmet sunabilirsiniz. Planladığınız her detay, kullanıcıların ilgisini çekmeli ve aradıkları her şeye kolay ulaşmalılardır. Yani ana hedefiniz şu olmalı: Kolay kullanım ve şık tasarım.

Okumaya devam et Bir E-Ticaret Sitesinde Neler Olmalı? |Tasarım İlkeleri

E-Ticaret Siteleri Yılbaşı Alışveriş Sezonu için Sitelerini Nasıl Tasarlıyorlar?

Yılın yine o zamanı geldi. E-ticaret siteleri, satış, indirimler ve bolca özel teklifleri sunarken, daha iyi bir pazarlama yapmak amacıyla ilginç web tasarımları oluşturmaktadırlar. Yılbaşı alışveriş sezonu, çevrimiçi satıcıların kutlama tasarım temaları ile sitelerini en çok doldukları dönemdir.  Ziyaretçilerin müşteriye dönüşümlerini, satışlarını ve nihai olarak kazançlarını arttırmak için çoğu zaman denenmiş, test edilmiş ve gerçek satış taktikleri kullanırlar; aciliyet duygusu yaratma ve tükenmek üzere algısı gibi. Gelin birlikte e-ticaret dünyasının en önemli sitelerinden bazılarının 2017 yılbaşı için nasıl bir tasarım hazırladıklarına bir göz atalım.

Okumaya devam et E-Ticaret Siteleri Yılbaşı Alışveriş Sezonu için Sitelerini Nasıl Tasarlıyorlar?