İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

İnternetten para kazanma yöntemleri oldukça geniştir. Bu sayede kendinize en uygun yöntemi seçip hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Dünya çapında milyonlarca kişinin internet üzerinden para kazandığını unutmamalısınız. İlgili yöntemleri denemeden önce kendinizde bu iş için yeterli isteğin, sabrın, kararlılığın olup olmadığını gözden geçirmelisiniz. Tüm zamanınızı bu işe ayırıp aylık düzenli gelir elde etmek istiyorsanız, bu yolda emin adımlarla ilerlemeniz gerekecektir. Eğer niyetiniz ek iş ise daha az zaman ayırmak da işinizi görecektir. 

Okumaya devam et İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

En İyi ve Güvenilir Site Hız Testi Araçları

Site hızı, kullanıcı deneyiminden arama motoru optimizasyonuna kadar neredeyse her alanda performansınızı etkiler. E-ticaret sitesi ürün sayfasının yüklenme hızını artırmak, sitenizin genel başarısı üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Hızını test etmek için de pratik bazı site hız tesi araçları bulunuyor. Bu araçlarla anında sitenizi test edebilir, site hızı ile ilgili gerekli çalışmaları yapabilirsiniz.

2020 yılının en iyi ve güvenilir site hız testi araçları nelermiş hep birlikte öğrenelim!

Okumaya devam et En İyi ve Güvenilir Site Hız Testi Araçları

8 Adımda Online Mağaza Nasıl Açılır Rehberi

Dünya çapında yapılan araştırmalara göre çevrimiçi işletmeler, yani online e-ticaret siteleri, geleneksel işletmelere kıyasla daha hızlı ve daha yüksek ivmeli bir büyüme hacmine sahip. Online alışveriş sitelerinin gitgide daha da başarılı olması; fiziki giyim mağazası, bakkal, market veya herhangi bir işletme sahibi olan kişi ve kurumların dahi fiziki işletmelerini tamamlayıcı çevrimiçi mağazalar açmalarını sağladı. Hızla büyüyen e-ticaret pazarına katılmak, herkes için yeni bir satış alanı ve kâr kapısı yarattı. Bu pazar yerinden pay almak isteyenlerin ilk yapması gereken şey ise e-ticaret sitesi oluşturmaktır.

Okumaya devam et 8 Adımda Online Mağaza Nasıl Açılır Rehberi

Tek Ürün E-Ticaret Sitesi Alışveriş Rehberi

E-ticaret, son yıllarda yükselişe geçen ve elektronik ortamda gerçekleşen bir ticaret türüdür. Hızla hem firmalar için hem de bireysel satış yapan kişiler için önemli konuma gelmiştir. Karşımıza iki türlü e-ticaret sitesi çıkar. Birincisi, bir site üzerinden birden fazla ürünün satılmasıyla kurulan; ikincisi ise bir ticaret sitesi üzerinden sadece bir ürünün ve modellerinin hizmete sunulması sonucuyla oluşturulan ticaret siteleridir. İkinci sitelere tek ürün e-ticaret siteleri adı verilir ve bu siteler eskiye oranla artık çok fazla tercih edilmezler. Okumaya devam et Tek Ürün E-Ticaret Sitesi Alışveriş Rehberi

İnternette Elişi Ürünlerinin Satışı Nasıl Yapılır?

Çoğu insan elişi ürün satışlarından, verdiği emeğin karşılığını alamayacakları kadar az para kazanacağını düşünür. Çevrelerinin geniş olmaması bu düşüncelerinin oluşmasına sebep olan durumların başında kendini göstermektedir. Fakat internetin yaygınlaşması ve sosyal paylaşım platformlarında çevrimiçi geçirilen vaktin artması ile birlikte bu durum tam tersine döndü. Birçok farklı tasarıma sahip ve birbirinden farklı ürünlere yorulmadan bakmanın tek yolu e-ticaret siteleri oldu. Siz de elişi ürünlerinizin satışını internet üzerinden yapmak istiyorsanız izlemeniz gereken bazı yollar var.

Okumaya devam et İnternette Elişi Ürünlerinin Satışı Nasıl Yapılır?

İnternet Sitesi Tasarım Trendleri

İnternet sitesi tasarım trendlerinde görsellik ve hikaye anlatımı ön plana çıkmakta. İnternet sitesi tasarım trendleri bazı değişiklikleri gündeme getirdi. E-ticaret konusunda web sitesi tasarımları gelişen bu yeni trendlere göre dizayn edildiğinde çok daha verimli ve etkili bir süreç başlatılmış olacak. E-ticaret sitesi sahipleri değişen yeni trendlere hızlı bir şekilde ayak uydurarak rakiplerinden sıyrılabilir ve fark yaratabilirler. Görselliğe çok önem veren kullanıcılar için web design konusunda görsellik daha da ön plana çıktı. Bu yüzden e-ticaret sitesi sahipleri bu konuda adapte olmalı.

Okumaya devam et İnternet Sitesi Tasarım Trendleri