7 Adımda Linkedin Ağı Nasıl Geliştirilir?

Linkedin ve diğer sosyal ağlarda geniş etkileşim ağınızın bulunması son derece önemlidir. Ağınızın genişletmenin en kolay yolu ise, sizinle bağlantı kuran kişilerin sayısının fazla olmasıdır. Ne kadar fazla kişiyle iletişiminiz olursa o kadar fazla kişi tarafından tanındığınız anlamına geliyor. Peki Linkedin ağı nasıl geliştirilir? Linkedin ağını geliştirmek uzun sürüyor mu? Sorularınızın cevabını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin!

Okumaya devam et 7 Adımda Linkedin Ağı Nasıl Geliştirilir?

Linkedin Nedir?

Linkedin, kurulduğu günden itibaren diğer sosyal medya platformlarından farklı bir kitleye hitap eder. Bu kitle; eğitim seviyesi yüksek, belirli bir kültür ve ekonomik düzeye sahip olan kişilerden oluşur. Bilindiği üzere de bu kitleye “beyaz yakalı” deniliyor. Linkedin’in hedefi ise beyaz yakalı grubu, benzer özelliklere sahip diğer beyaz yakalılar ile bir iletişim ağı kurmasını sağlamaktır.

Okumaya devam et Linkedin Nedir?

Sosyal Medya İçerik Takvimi Oluşturma

E-ticaret siteleri için sosyal medyanın yadsınamaz bir gücü olduğunu sanıyoruz bilmeyen kalmadı. Bu konuda eğer soru işaretleriniz varsa e-ticaret siteleri için sosyal medyanın önemi nedir yazımızı okumanızı öneririz. Sosyal medyanın önemi içeriğimizi okuduk öğrendik peki nasıl bir sosyal medya içerik takvimi oluşturmalıyız ki sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanılım. Gelin birlikte göz atalım.

Okumaya devam et Sosyal Medya İçerik Takvimi Oluşturma

Sosyal Medya İçerik Takvimi İş İçin Neden Önemlidir?

Karışıklıklardan kurtulmak istendiği zaman gerçek bir konsept ortaya çıkartılır. Bir şeyleri yapmak ve düzene koymak için hiçbir zaman geç olmasa da plan ve programlamanın son ana bırakıldığı ya da yapılmadığı bir çalışma ortamı sıkıntı çıkarabilir. Bu tip sıkıntılardan kaçınmak için iş hayatınızda sosyal medya içerik takvimi oluşturmalısınız.

Sosyal medya içerik takvimleri yapacağınız işleri organize etmenizi ve içeriklerinizi planlamanızı sağlar. Bu yazıda neden işletmeniz için bir sosyal medya içeriği takvimine sahip olmanız gerektiğini ve bunları nasıl oluşturacağınızı anlatacağız.

Okumaya devam et Sosyal Medya İçerik Takvimi İş İçin Neden Önemlidir?