Sermayesiz Alışveriş Sitesi Kurulur mu?

Kendi işinizi kurmak isteyenler ama sermayesi olmayan veya az olanlar burada mı? Az sermaye ile sevdiğiniz işi yapabilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki yazımızı okuyarak!

Herkesin internet kullanması, e-ticaretin yaygınlaşması ve sanal pazar yerlerine olan ilginin artmasıyla birlikte, çok az bir bütçe ile kendi işinizi kurabilmeniz artık mümkün. Üstelik uygun fiyatlı e-ticaret altyapı hizmeti sunan bir firma ile anlaşırsanız, 15 dakikada alışveriş sitesine sahip olabilirsiniz!

Okumaya devam et Sermayesiz Alışveriş Sitesi Kurulur mu?

E-Ticaret Sitesi Kurmak | Online Mağaza Açmak için Gerekenler

Yeni normal düzenle birlikte, e-ticaret sitelerinin önemi ve değeri giderek arttı. Bu dönemde fiziki mağaza sahipleri e-ticaret site kurma adımları atmaya başladı. Özellikle pandemi döneminde fiziki mağazaların kazançlarının sıfıra yaklaşması ve online mağazalarında satışlarını ikiye katlaması göz önüne alınırsa, e-ticaret site kurmak mantıklı bir adım olacaktır. 

Okumaya devam et E-Ticaret Sitesi Kurmak | Online Mağaza Açmak için Gerekenler

E-Ticaret Sahipleri Yeni Normalleşme Düzenine Nasıl Uyum Sağlanmalı?

Koronavirüs (corona virüs) tedbirleri kapsamında yeni normalleşme adımları atılmaya başlandı. AVM’ler ve mağazalar yeniden açılmaya başlarken, firma sahiplerinin de uyması gereken bazı kurallar bulunuyor. Normalleşmeye başlıyoruz; ancak eski normal düzene geri dönmüyoruz 🙂

Herkesin bildiği üzere koronavirüs süreci en çok fiziki mağaza sahiplerini etkiledi. Dolayısıyla yeni normalleşme adımları da en çok yine bu kitleyi etkilemeye devam ediyor. E-ticaret sahipleri de bu yeni düzeni fırsat haline getirebilir. Tabii ki öncelikle bir e-ticaret sitesine sahip olmalısınız!

Okumaya devam et E-Ticaret Sahipleri Yeni Normalleşme Düzenine Nasıl Uyum Sağlanmalı?

Fiziki Mağazadan E-Ticarete Geçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelişen teknoloji ile birlikte, tüketicilerin alışveriş davranışları da değişmeye başladı. Artık tüketiciler; dokunarak değil, görerek alışveriş yapmayı tercih ediyorlar. Fiziki mağazalarda saatlerce vakit harcamak yerine, online mağazaları yani markaların e-ticaret sitelerini ziyaret ederek, tek tıkla aradıkları ürünü bulabiliyor ve kapılarına kadar ürünleri getirtiyorlar. Bu sayede de zamandan tasarruf ederek, kendilerine daha fazla vakit ayırabiliyorlar.

Okumaya devam et Fiziki Mağazadan E-Ticarete Geçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Trendyol Mağaza Açma Rehberi

Büyük bir gelişim gösteren e-ticaret sektörü, firmaları farklı alanlarda da kazanç elde etmeye yöneltmiştir. Son yıllarda müşteri ağını genişleten online pazar yerleri, e-ticaret sahiplerinin en önemli kazanç kapılarından birisidir. Trendyol gibi büyük pazar yerlerinde mağaza açarak, satışlarını artırmayı ve geniş müşteri kitlelerine ulaşmayı hedeflemektedirler. 

Okumaya devam et Trendyol Mağaza Açma Rehberi

Hepsiburada Mağaza Açma

Türkiye online pazar yerlerinden biri olan Hepsiburada, en eski ve köklü e-ticaret sitelerinden birisidir. Hepsiburada mağaza açma süreci ve diğer tüm bilgilere sahip olduğunuz takdirde, müşterilerinize daha kolay ulaşabilir ve satışlarınızı büyük oranda artırabilirsiniz. Geniş müşteri hacmine sahip olan Hepsiburada, farklı müşteri kitlelerine hitap ederek marka bilinirliğini sağlamanıza da yardımcı oluyor.

Okumaya devam et Hepsiburada Mağaza Açma

n11 Mağaza Açma Rehberi

n11 mağaza açma veya dükkan açma, online mağaza sahiplerinin merak ettiği konulardan birisidir. n11 gibi büyük sanal pazar yerlerinde mağazanızı açarak, geniş müşteri kitlelerine hitap edebilirsiniz. Aynı zamanda dünyanın pek çok yerindeki müşterilere ulaşan n11.com, mağazanızın bilinirliğini ve satışlarını büyük oranda artırır. 

Okumaya devam et n11 Mağaza Açma Rehberi

E-Ticaret Sitesi Kurulumu için Yapılması Gerekenler

E-ticaret sitesi kurmak; müşteri portföyünü ve ürün/hizmet satışlarını artırmak isteyenler için zaruri bir ihtiyaç oldu. İster fiziki mağaza sahibi olun isterseniz de sıfırdan e-ticaret sektörüne atılacak olun, e-ticaret mağazası ile hız ve devamlılık kazanabilirsiniz. Şimdi sizlere e-ticaret hakkında kapsamlı bir içerik sunuyoruz. E-ticaret nedir, e-ticarete nereden başlanmalı, e-ticaret sitesi kurarken gerekli belgeler ve daha fazlasını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Okumaya devam et E-Ticaret Sitesi Kurulumu için Yapılması Gerekenler

İhracat Yapmak | İhracat Yapmak İsteyenler İçin 12 Altın Kural

İhracat yaparak iş kurmak isteyen girişimciler ile yurt içinde düşen satışlarını yurt dışına açılarak artırmak isteyen işletmelerin dikkat etmesi gereken pek çok önemli nokta bulunuyor. Bu önemli noktalara dikkat ederek ihracatta başarılı olabilir, halihazırda sizi bekleyen müşterilerinize ulaşabilirsiniz. İlk defa iş kuruyor veya yurt dışına ilk kez açılıyor olun hiç fark etmez, yazımızı okuyarak altın değerindeki kuralları öğrenebilir, ihracat sektöründe emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Okumaya devam et İhracat Yapmak | İhracat Yapmak İsteyenler İçin 12 Altın Kural

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-ticaret, birkaç yıl içerisinde hızlı bir ivme kazanarak büyüyüp gelişmeye başladı. Bu gelişme her geçen gün daha da artıyor ve yeni girişimcilere de kapısını aralıyor. Sektöre adım atan girişimcilerin en çok merak ettiği ve araştırdığı sorulardan birisi de e-ticaret sitenin nasıl kurulacağıdır.

Okumaya devam et E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?